intermobil
Srba Servis

Zpět

Nové vozy Fiat skladem

 

Vozy Fiat jsou všeobecně ceněné především jako výtečné vozy pro dámské řidiče a také díky tomu, že jejich přednostmi je velké pohodlí a celkově rodinný nádech od designu, přes interiér až po specifikaci a výhody vozů oproti konkurenci. Některé z vozů Fiat se ale zároveň staly velice oblíbenými i mladými generacemi a v minulosti šlo mnohdy o první vozy, které novopečení řidiči vlastnili.

Historie společnosti Fiat se píše od roku 1899 a patří tak k jedněm z nejstarších automobilek, které jsou dodnes aktivní na místním automobilovém trhu. Zajímavostí je, že pochází z Turína z Itálie, který je jinak známý spíše jako líheň vozů s velkými cíli v motoristickém sportu.

Vozy společnosti Fiat jsou unikátní především díky tomu, že jsou celé generace sběratelů, kteří se starají o historické veterány z období mezi začátkem až polovinou devatenáctého století. První vůz Fiat, který vůbec opustil výrobní halu měl výkon devět koňským sil. O dlouhou řádku později se pak Fiat zapsal do celosvětového motoristického přehledu tím, že vypustil do světa legendární vůz Fiat 500. Který se stal dodneška symbolem mnohých filmových scén.

Poskočíme ale k mladé historii a současnosti značky, protože zrovna u Fiatu by jeho historie obsáhla i několik článků. Pokud se přesuneme na začátek tisíciletí tak zde Fiat prorazil především vozem Fiat Multipla, ovšem ne v příliš pozitivním světlem. Současnost ale značce Fiat přidává opravdu výtečnou pověst. Aktuálně nejzajímavějším a nejoblíbenějším vozem je Fiat Grande Punto, který se řadí mezi opravdu špičkové vozy vhodné do hustého městského provozu. Tento vůz jako by odrážel celkové nastavení společnosti Fiat a díky tomu v sobě spojuje eleganci, praktičnost především v tom ohledu, že ho zaparkujete i na to nejmenší parkovací místo, a ačkoliv je zvenčí malý a nenápadný, tak uvnitř se budete cítit opravdu bezpečně.

Nalezeno 24 vozů

Fiat 500

vozů zvoleného modelu: 3
cena od 322 240 Kč
do 415 800 Kč

Fiat 500L

vozů zvoleného modelu: 2
cena od 342 899 Kč
do 509 900 Kč

Fiat 500X

vozů zvoleného modelu: 2
cena od 407 900 Kč
do 549 900 Kč

Fiat Panda

vozů zvoleného modelu: 11
cena od 224 900 Kč
do 352 800 Kč

Fiat Tipo

vozů zvoleného modelu: 6
cena od 310 000 Kč
do 469 900 Kč