CII propagace bannerového prosoru
Srba Servis

Zpět

Nové vozy Jeep skladem

 

V případě této značky ani tak nejedná o konkrétní automobilku nebo výrobce, jako spíše o ochranná práva na značku a výrobní procesy. Naprostá většina lidi má pojem Jeep, nebo český džíp, spojený automaticky s armádními nebo terénními vozidly. A to je správně, protože přesně tuto úlohu a funkci má i ten klasický Jeep, jehož produkty najdete na této stránce.

Jeep je totiž ochranou známkou automobilky Chrysler, která si jej zaregistrovala již v prvopočátcích mobilového průmyslu a pod jejím vedením se odehrává výroba specifického druhu vozidel, které bychom jednoduše nazvali jako terénní. Jeep je zároveň i hromadným označením pro vozy, které disponují pohonem na všechna 4 kola. V minulosti stojí zároveň za velkým vzestupem pojmu a vozů Jeep druhá světová válka, kdy se staly tyto vozidla páteří osobní dopravy v rámci americké armády.

Pokud bychom se bavili o jakémkoliv vozidle ze série Jeep tak již zpravidla disponují konkrétními parametry. Zaprvé mají náhon na všechny 4 kola, který je v moderním automobilech dokonce přepnutelný jen na konkrétní pohonné módy. Disponuje minimální rychlostí do 5 km/h včetně brodivostí ve vodě do výšky necelého půl metru a zároveň má v popisu i celkovou hmotnost 950 kg a takzvanou užitkovou hmotnost neboli to, co musí uvést bez potíží má stanovenou na 363 kg bez váhy řidiče. Zajímavostí vozidel Jeep je podmínka, že mají světlomety otočitelné do prostoru motoru, aby byla možná pohodlná noční oprava.

Současně nejoblíbenější modely vozů Jeep jsou Grand Cherokee, Compass nebo Renegade. Veškeré z těchto vozů pochopitelně splňují minimální zmíněné požadavky na technickou zdatnost vozidla a největším rozlišujícím prvkem je tak jednoduše design a případný komfort a prostor v interiéru. V originálním Jeepu se ale zaručeně nebude nikdy cítit špatně, nebo v nebezpečí.

Nalezeno 41 vozů

Jeep Compass

vozů zvoleného modelu: 20
cena od 537 121 Kč
do 992 290 Kč

Jeep Grand Cherokee

vozů zvoleného modelu: 4
cena od 1 379 000 Kč
do 1 862 700 Kč

Jeep Cherokee

vozů zvoleného modelu: 1
cena od 1 195 000 Kč
do 1 195 000 Kč

Jeep Renegade

vozů zvoleného modelu: 9
cena od 399 900 Kč
do 924 588 Kč

Jeep Wrangler

vozů zvoleného modelu: 7
cena od 1 202 775 Kč
do 1 622 000 Kč